
Сейф (35х27х27 см.), меблевий сейф з касовим відділення для грошей, документів формату А4, пістолета
2 800 ₴
- В наявності
- Код: ЯМХ-28КТ
+380 (96) 015-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначений для зберігання документів, грошей та інших цінностей. Ідеально підходить для зберігання документів формату А4. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 350х270х270 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок з двохригельною системою запирання;
- можливість монтажу сейфа за допомогою анкерів до стелі, полу або меблів;
- Вага: 8 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, коврик, 4 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 270 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 270 мм |
| Загальні | |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



