Характеристики:
- зовнішні розміри сейфа ВхШхГ: 256x270x250 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок;
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стіни, полу або меблів;
- вага: 6 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, килимок, 3 ключа.
Сейф призначений для зберігання пістолета та патронів, також документів, грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам, його використання та розміщення стає максимально зручним. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 256 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 866 ₴




