Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 385x235x270 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок;
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стіни, полу або меблів;
- вага: 6,4 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, килимок, 3 ключа.
Меблевий сейф призначений для зберігання документів, грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам, його використання та розміщення стає максимально зручним. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 6.4 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 235 мм |
| Зовнішня глибина | 270 мм |
| Зовнішня ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴





