Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 215x115x215 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок;
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стіни, полу або меблів;
- вага: 2,6 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, килимок, 2 ключа.
Меблевий сейф призначений для зберігання документів, грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам, його використання та розміщення стає максимально зручним. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 2.6 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 115 мм |
| Зовнішня глибина | 215 мм |
| Зовнішня ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 781 ₴







