Характеристики:
Максимальна довжина зброї по висоті сейфа - 1330 мм. (3 рушниці)
Размеры ШхВхГ: 350х1350х250 мм.
Товщина металла двери: 3 мм.
Товщина метала корпуса: 2 мм.
Вага: 40 кг.
Комплектація: сейф, тримач на 2 ствола, 2 ключа до дверей + 2 ключа до трезреза.
Конструкція корпусу сейфа збройового виконана з листової сталі товщиною 2,0 мм, дверна плита - 3,0 мм.
Двері сейфа утоплені, а дверний отвір посилений, що підвищує надійність і зменшує можливість її відкриття силовим шляхом.
Всередині сейфа знаходиться дві зони: одна призначена для зберігання зброї, а інша включає кілька полиць і відділення під патрони, яке замикається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Сейф для зброї оснащений надійним ключовим ригельним замком сувальдного типу КС-106, що має 2 ригелі діаметром 16 мм кожен та гарантує захист вмісту від сторонніх.
Збройовий сейф пофарбований порошковою фарбою, яка надає йому естетично приємного зовнішнього вигляду і захищає від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Загальні | |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
- Ціна: 7 140 ₴




