Характеристики:
Максимальна довжина зброї по висоті сейфа - 1080 мм. (2 рушниці)
Размеры ШхВхГ: 300х1100х250 мм.
Товщина металла двери: 1,5 мм. + підсилення
Товщина метала корпуса: 1,5 мм.
Вага: 22 кг.
Комплектація: сейф, тримач на 2 ствола, 2 ключа до дверей + 2 ключа до трезреза.
Конструкція корпусу сейфа збройового виконана з листової сталі товщиною 1,5 мм, дверна плита - 1,5 мм.
Для збільшення міцності двері сейфа посилені фальшпанеллю, яка складається з дверної пластини і додаткового внутрішнього сталевого листа товщиною 1,0 мм. Загальна товщина конструкції складає 26 мм.
Двері сейфа утоплені, а дверний отвір посилений, що підвищує надійність і зменшує можливість її відкриття силовим шляхом. На внутрішній стороні дверей є кишені, кріплення та фіксатори для магазинів, шомполів та засобів догляду за зброєю, а також планка для навішування.
Всередині сейфа знаходиться дві зони: одна призначена для зберігання зброї, а інша включає полицю і відділення під патрони (трейзер), яке замикається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Сейф для зброї оснащений надійним ключовим ригельним посиленим замком сувальдного типу, що має 3 ригелі діаметром 14 мм кожен та гарантує захист вмісту від сторонніх.
Збройовий сейф пофарбований порошковою фарбою, яка надає йому естетично приємного зовнішнього вигляду і захищає від корозії.
Сейф укомплектований ложементом на 2 стволи. У задній та нижній стінці передбачено отвори для анкерного кріплення сейфа до стіни, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці. Двері сейфа втоплені всередину, щоб запобігати можливості злому. Порошкове фарбування забезпечить надійний та довговічний захист.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
- Ціна: 5 118 ₴








