Характеристики:
- сейф на 2 рушниці довжиною до 1280 мм.;
- зовнішні розміри ШхВхГ: 200х1300х200 мм.;
- товщина металу стінок/дверей: 1 мм.;
- ключовий замок -2шт. (у комплекті 2 ключі);
- Вага: 6 кг.
Розбірні шафи для зброї підходять для зберігання зброї, спорядження до неї та інших цінностей.
Сейфи цієї серії оснащені двома поштовими замками. Шафи поставляються у розібраному вигляді та збираються за інструкцією протягом 10 хвилин. На задній стінці шафи передбачені отвори для анкерного кріплення до стіни.
Висота до нижньої полиці - 1140 мм.
Комплектація: бічна панель 2 шт; задня панель 1 шт; рамка 1 шт; полиця 1 шт; горизонтальна панель 2 шт; двері 1 шт; комплект кріплень; 2 замки, встановлені на двері з 2 ключами до кожного; паспорт, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴




