Характеристики:
- сейф на 1 рушницю до 900 мм.;
- зовнішні розміри ШхВхГ: 265x995х225 мм.;
- товщина металу стінок- 0,8 мм. дверей - 1,2 мм.;
- ключових замок;
- Вага: 12 кг.
- в комплект поставки входять: паспорт, інструкція, 2 ключі від трейзера, +4 ключі від дверей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Загальні | |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1250 мм |
| Внутрішня глибина | 250 мм |
| Внутрішня ширина | 317 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 995 мм |
| Зовнішня глибина | 225 мм |
| Зовнішня ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 673 ₴



