Характеристики:
- сейф на 2 рушниці до 1280 мм.;
- зовнішні розміри ШхВхГ: 300х1300х200 мм.;
- товщина металу стінок- 0,8 мм. дверей - 1.2 мм.;
- електронний замок + ключових замок;
- Вага: 22 кг.
Збройовий сейф комплектується електронним кодовим замком, що живиться від 4 батарейок типу "АА", з можливістю встановлення коду від 3 до 8 цифр. на випадок втрати коду або розрядки батарейок передбачена система аварійного відкриття за допомогою ключа и ключевой замок.
У комплект поставки входять: паспорт, інструкція, 2 ключі аварійного відкриття, +2 ключі від трейзера, +2 ключі від дверей, 4 батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий, Електронний кодовий |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 155 ₴



