Характеристики:
- сейф на 2 рушниці до 980 мм.;
- зовнішні розміри ШхВхГ: 300х1000х200 мм.;
- товщина металу стінок/дверей: 1,2 мм.;
- електронний замок;
- Вага: 11,5 кг.
Збройовий сейф комплектується електронним кодовим замком, що живиться від 4 батарейок типу "АА", з можливістю встановлення коду від 3 до 8 цифр. на випадок втрати коду або розрядки батарейок передбачена система аварійного відкриття за допомогою ключа. Всередині сейфа встановлено касове відділення (трейзер) для набоїв та незнімна полиця над ним. Сейф призначений для зберігання зброї заввишки до 980 мм.
У комплект поставки входять: паспорт, інструкція, 2 ключі аварійного відкриття, +2 ключі від трейзера, килимок, 4 батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴






