Сейф автомобільний підходить для розміщення та зберігання коштовностей в автомобілях чи будь-яких інших невеликих нішах.
Сейф має товщину корпусу 2 мм та товщину дверей 4 мм. Двері надійно замикаються за допомогою ключового замку L&F ENV 1300 class A. На корпусі передбачені отвори для кріплення сейфів.
Основні параметри сейфа:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 250x130x140 мм.;
- товщина корпусу 2 мм; товщина дверей 4 мм;
- ключовий сейфовий замок;
- можливий монтаж сейфа за допомогою анкерного кріплення;
- вага: 3,5 кг.
- комплектація: паспорт, інструкція, 2 ключі, килимок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 4 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 130 мм |
| Зовнішня ширина | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 140 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴




