Характеристики:
Розміри ШхВхГ: 280х1400х200 мм.;
Кількість тримачів для зброї: 2 шт.;
Товщина метала дверей: 1,5 мм.;
Товщина метала корпуса: 1,2 мм.;
Вага: 20 кг.
Комплектація: сейф, 2 тримача для дула, 2 ключа для підпатронника + 2 ключа для дверей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴



