
Сейф (38х30х30см.), сейф для документів (папки формату А4), сейф для грошей, сейф для пістолета
3 000 ₴
- В наявності
- Код: СД-30КТ
+380 (96) 015-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 380х300х300 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок;
- можливість монтажу сейфа за допомогою анкерів до стелі, полу або меблів;
- Вага: 9,3 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, коврик, 4 ключа.
Призначений для зберігання документів, грошей та інших цінностей, також для пістолета та набоїв. Ідеально підходить для зберігання папок з документами формату А4. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Загальні | |
| Вага | 9.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


