
Мангал стаціонарний на 12 шампурів метал 4 мм на дровниці M12-4D завдяки надійній стійкій конструкції довго прослужить вам у приватному будинку або на дачній ділянці.
ЖАРОВНЯ мангала виготовлена з металу завтовшки 4 мм.
Конструкція жаровні - зварена, що забезпечує їй надійність, міцність та тривалий термін служби. Зварні підсилення по периметру (труба 15х15 мм), не тільки надають естетичного зовнішнього вигляду, але й підвищують жорсткість і опір температурним деформаціям при нагріванні.
Жаровня пофабована термостійкою фарбою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 945 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 449 ₴




