
Мангал універсальний на 6 шампурів метал 4 мм зі знімними ніжками M6-4N може використовуватися як для виїздів на природу, так і для стаціонарного використання. Конструкція мангалу розрахована для легкого збирання та перевезення на машині.
ЖАРОВНЯ мангала виготовлена з металу завтовшки 4 мм.
Конструкція жаровні - зварена, що забезпечує їй надійність, міцність та тривалий термін служби. Зварні посилення по периметру (труба 15х15 мм), не тільки надають естетичного зовнішнього вигляду, але й підвищують жорсткість і опір температурним деформаціям при нагріванні.
Жаровня пофабована термостійкою фарбою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴





