Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 310x235x345 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- електронний замок з дворигельною системою замикання;
- можливість зміни коду від 3 до 8 цифр;
- сейф можна відкрити за допомогою аварійного ключа (у комплекті 2 ключі);
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стелі, полу аба меблів;
- Вага: 6,2 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, 2 ключа.
Призначений для зберігання документів формату А4, грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам, його використання та розміщення стає максимально зручним. Обладнаний електронним замком, що підвищує рівень надійності сейфа, а в разі втрати коду або розрядки батарейок є система аварійного відкриття. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 6.2 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 235 мм |
| Зовнішня глибина | 345 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318 ₴





