Характеристики:
Максимальна довжина зброї по висоті сейфа - 1220 мм. (5 рушниці)
Размеры ШхВхГ: 330х1400х250 мм.
Твщина металла двери: 1,5 мм.
Товщина метала корпуса: 1 мм.
Вага: 21 кг.
Комплектація: сейф, тримач на 5 стволів, 3 ключа до дверей + 2 ключа до трезреза.
У сейфі передбачений трейзер висотою 160 мм, шириною 330 мм з 1-м відділенням. Трейзер всередині сейфа зброї є альтернативою окремому сейфу для патронів. Також у трейзері можна зберігати документи.
Сейф укомплектований ложементом на 5 стволів. У задній та нижній стінці передбачено отвори для анкерного кріплення сейфа до стіни, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці. Двері сейфа втоплені всередину, щоб запобігати можливості злому. Порошкове фарбування забезпечить надійний та довговічний захист.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 330 мм |
- Ціна: 5 485 ₴





