Характеристики:
Максимальна довжина зброї по висоті сейфа - 1380 мм. ( 3 рушниці)
Размеры ШхВхГ: 330х1400х250 мм.
Твщина металла двери: 1,5 мм.
Товщина метала корпуса: 1 мм.
Вага: 22 кг.
Комплектація: сейф, тримач на 3 ствола, 3 ключа до дверей + 2 ключа до трезреза.
У сейфі передбачений трейзер висотою 490 мм, шириною 130 мм, з 3-ма відділеннями. Трейзер всередині сейфа зброї є альтернативою окремому сейфу для патронів. Також у трейзері можна зберігати документи. Крім патронного відділення є 2 відкриті полиці.
Сейф укомплектований ложементом на 3 стволи. У задній та нижній стінці передбачено отвори для анкерного кріплення сейфа до стіни, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці. Двері сейфа втоплені всередину, щоб запобігати можливості злому. Порошкове фарбування забезпечить надійний та довговічний захист.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 330 мм |
- Ціна: 5 665 ₴







