Характеристики:
Зовнішні розміри ШхВхГ: 300х250х180 мм.
Внутрішні розміри ШхВхГ: 277х207х150 мм.
Вага: 7,7 кг.
Тип замку: механічний ключовий
Гарантія на сейф: 5 років
Сейф має товщину металу дверей 6мм та корпусу 1.4 мм. Комплектуються ключовим сейфовим замком. Двері зачиняються за допомогою двох активних ригелів. У корпусі сейфів передбачені спеціальні отвори для їх кріплення до стіни, а двері, що знімаються, дозволяють спростити монтаж. Сейфи виробляються в різних розмірах, завдяки чому можна підібрати варіант, що підходить під ваші параметри.
Сейф вбудований комплектується механічним ключовим сейфовим замком. У комплект поставки входять: паспорт, інструкція, 2 ключі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.4 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 180 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴



