Характеристики:
- сейф на 2 рушниці до 1330 мм.;
- зовнішні розміри ШхВхГ: 300х1350х200 мм.;
- товщина металу стінок/дверей: 1,2 мм.;
- ключовий замок;
- Вага: 16,5 кг.
Збройові сейфипризначені для безпечного та законного зберігання зброї та спорядження до неї.
Товщина корпусу та двері даних сейфів 1,2 мм. На корпусі передбачені отвори для анкерного кріплення до підлоги чи стіни.
Збройовий сейфкомплектується ключовим сейфовим замком, в комплекті до замку 2 ключі. Усередині сейфа встановлено касове відділення (трейзер) для патронів, у комплекті до нього 2 ключі та незнімну полицю над ним.
У комплект поставки входять: паспорт, інструкція, 2 ключі, 2 ключі від трейзера, килимок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1350 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴





