
Збройовий сейф (125х25х20 см.) на 2 рушниці, сейф для зброї по стандартам дозвільної системи
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 520М
+380 (96) 015-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сейф повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
- оснащений замком сувальдного типу;
- передбачена можливість кріплення до підлоги;
- обладнаний відсіком для зберігання патронів.
Характеристики:
Розміри ШхВхГ: 250х1250х200 мм.;
Кількість рушниць 2 шт.;
Товщина метала дверей: 1,2 мм.;
Товщина метала корпуса: 1,2 мм.;
Вага: 16 кг.
Комплектація: сейф, 2 ключа для підпатронника + 2 ключа для дверей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴







