
Збройовий сейф (150х30х25 см.), сейф на 3 рушниці, сейф-шафа для зброї з електронним замком
5 500 ₴
- В наявності
- Код: ОШМ-150ЕТ
+380 (96) 015-89-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
- сейф на 3 рушниці до 1480 мм.;
- зовнішні розміри ШхВхГ: 300х1500х250 мм.;
- товщина металу стінок/дверей: 1,2 мм.;
- електронний замок;
- Вага: 16,2 кг.
Збройовий сейф комплектується електронним кодовим замком, що живиться від 4 батарейок типу "АА", з можливістю встановлення коду від 3 до 8 цифр. на випадок втрати коду або розрядки батарейок передбачена система аварійного відкриття за допомогою ключа. Всередині сейфа встановлено касове відділення (трейзер) для набоїв та незнімна полиця над ним. Сейф призначений для зберігання зброї заввишки до 1480 мм.
У комплект поставки входять: паспорт, інструкція, 2 ключі аварійного відкриття, +2 ключі від трейзера, килимок, 4 батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴





