Сейф даної моделі є найпопулярнішим сейфом формату А4. Призначений для зберігання документів, грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам, його використання та розміщення стає максимально зручним. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 350х260х180 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок з дворигельною системою замикання;
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стелі, полу або меблів;
- Вага: 6,2 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, килимок, 2 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 180 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




