Призначений для зберігання документів, грошей та інших цінностей. Ідеально підходить для зберігання документів формату А4. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 350х380х360 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок з двохригельною системою запирання;
- можливість монтажу сейфа за допомогою анкерів до стелі, полу або меблів;
- Вага: 12 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, коврик, 2 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 380 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Загальні | |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴




