Меблевий сейф призначений для зберігання документів, грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки своїм компактним розмірам, його використання та розміщення стає максимально зручним. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Характеристики:
- зовнішні розміри ШхВхГ: 230х170х170 мм.;
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- сувальдний (механічний) замок з двохригельною системою замикання;
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стіни, полу або меблів;
- Вага: 3,1 кг.;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, килимок, 2 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴




